fbpx

Teslimatlar ve İade Koşulları

TESLİMAT

Tribun Project ürünleri, müşterilerimize MNG Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 7 iş günü içinde (resmi tatiller ve haftasonları hariç) kargoya verilmektedir. Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Tribun Project olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz. Aksi halde ürün bedeli iadeniz gerçekleşmeyecektir.

İADE KOŞULLARI

Aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 10 gün içerisinde, ürünle alakalı iade ve/veya değiştirme talebinizi info@tribunproject.com e-posta adresine bildirmeniz gerekmektedir. İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün değişimi yapılmamaktadır. Değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü iade koşulları çerçevesinde ancak iade edebilir, sonrasında dilerseniz www.tribunproject.com adresinden tekrar sipariş verebilirsiniz.

Eğer aynı ürünün farklı bedenini almak isterseniz, aldığınız ürünün kullanılmamış olması, hediye ve faturası ile birlikte bize ulaştırılması gerekmektedir . Bize ulaştıktan sonra kontrol edilen ürün değişim koşuluna uygun ise istenen yeni beden ürün tarafınıza gönderilir . Ancak beden değişim nedeni müşteri/alıcı tarafından oluşmuşsa, iki yönlü kargo taşıma ücreti müşteriye/alıcıya aittir . Şu an, ” Değişim Bizden” kampanyasından dolayı değişim ve iade için kargo ücretleri müşterilerimizden alınmamaktadır.

İade ve değişim onay e-postası size ulaştıktan sonra, ürünü faturasıyla beraber, sadece MNG Kargo ile  “TP Giyim Tekstil San ve Tic Ltd Şti. Mansuroğlu Mah. 288/6 Sok No:1/13 Bayraklı İzmir” adresine, göndermeniz gerekmektedir. Kargo ücreti iade gönderiminde siz alıcıya aittir. İadeler ve değişimler size gönderilen orijinal kutu veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün değişimi yapılmaz, iade alınmaz ve bedeli iade edilemez.

Ürün değişimi ve iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde, hesaba havale ile aldıysanız hesabınıza, kredi kartı ile aldıysanız o kredi kartına iade edilecektir. Kredi kartı ile taksitli alışveriş yapılmışsa iade tutarı kartınıza taksit şeklinde olacaktır.

SİPARİŞ İPTALİ

Siparişinizin iptali için info@tribunproject.com e-posta atabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse, siparişiniz e-postada belirttiğiniz sipariş iptal talebine göre iptal edilecektir. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, iade koşulları geçerli olacaktır.

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Bize Yazın
Tribun Project