fbpx
About Us V1
Hoşgeldiniz

Tribun Project markası İzmir’de, 2016 yılının bir yaz akşamında iki arkadaşın futbol üzerine yaptıkları bir sohbet sırasında doğdu. Amaçları, Ultras kültürünü içinde yaşayan herkesin tribünde desteklediği takımına ait tutkularını günlük yaşamında giydikleri ile üzerinde taşıyabilmesiydi. Hemen işe koyularak önce TP Giyim Tekstil ve San Tic Ltd Şti’ni kurdular ve arkasından da “Tribun Project” i marka olarak resmileştirip, patentini aldılar. Sonra tabi ki işin en heyecanlı tarafı olan ilk koleksiyon hazırlandı ve 2016 Ekim ayında www.tribunproject.com ile e-ticaret hayatına adım atılmış olundu.

İlk günden beri her yaz ve kış koleksiyonu öncesi tüm ürünler, tasarımından kumaş seçimine, baskısından dikimine kadar kendi profesyonel ekiplerimiz ve atölyelerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Geçen süre içerisinde 10.000 in üzerinde müşterimize ürünlerini ulaştırmış ve aynı heyecanla da tasarımlarını hazırlamaya, üretmeye ve teslim etmeye devam etmekteyiz. İki kişi ile başlayan markamızla, şu an tasarım, sosyal medya, e-ticaret, üretim, depolama ve yönetim olmak üzere 12 kişilik bir ekiple yaşamımıza devam ederek, futbol tutkunlarına sevdikleri ürünleri giyebilme fırsatı vermekteyiz.

Ayrıca ekibimiz tecrübelerini, ülkemizin büyük kulüplerine koleksiyon hazırlayacak seviyeye taşımıştır ve halen başta 2 büyük kulüp olmak üzere birçok kulübe de koleksiyon ve üretim desteği vermektedir.

Hedefi, zengin koleksiyon içerikleri ile Avrupa’nın birçok ülkesinde satış yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamak ve kazancını markasına yatırarak istihdam arttırmak olan “Tribun Project”, Ultras kültürünü hayatında ön planda taşıyan tribüncülerin her zaman aradığı ilk ve en kaliteli marka olmaya devam edecektir..

OUR PARTNERS

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Bize Yazın
Tribun Project